Küpsiste eelistused

Küpsiste kasutamine

Küpsistepoliitika leht selgitab, milliseid küpsiseid me kasutame, millist informatsiooni kogume ja kuidas seda kasutame. Rohkem infot isikuandmete kasutamise kohta leiate Privaatsuspoliitika lehelt.Te võite kasutatavate küpsiste seadeid alati muuta.Teie nõusolek kehtib ainult weldexpert.ee lehel.

Mis on küpsised?

KüpsisKüpsis on veebilehe külastamisel teie arvutisse või seadmesse salvestatav fail, mis hoiab meeles teie tegevusi ja eelistusi (sisselogimine, keelevalik jms), et te ei peaks veebilehte korduvalt külastades oma eelistusi uuesti sisestama.

Kuidas me küpsiseid kasutame?

Nagu kõik levinud veebiplatvormid, kasutab ka meie sait erinevaid küpsiseid. Esimese osapoole küpsised on peamiselt nõutavad saidi korrektseks toimimiseks ja need ei kogu personaalselt identifitseeritavaid andmeid.Kolmanda osapoole küpsiseid kasutatakse meie saidil peamiselt kasutajakogemuse parandamiseks. Sellest saame info, kuidas veebisait toimib, kuidas kasutaja meie saidil käitub, kuidas hoida meie sait turvalisena ja kuidas teha kasutaja saidi kasutamine võimalikult meeldivaks ja kiireks.

Milliseid küpsiseid me kasutame?

Rangelt vajalikud: Need küpsised on hädavajalikud, et võimaldada teil veebisaidil mugavalt navigeerida ja kasutada selle funktsioone. Nende küpsisteta ei ole võimalik kasutada teatavaid teenuseid (nt lehtede vahel navigeerimine, ostukorvi kasutamine või e-arveldus). Näiteks võimaldavad need küpsised kasutajal sisse logida, tooteid ostukorvi lisada ning turvaliselt tellida.
Statistilised: Kasutame statistilisi küpsiseid selleks, et teada saada, kuidas meie külastajad veebisaiti kasutavad ning kas veebisait toimib hästi. Selle teabe põhjal saame pakkuda kvaliteetset kasutajakogemust, sest saadud info võimaldab meil kohandada pakutavaid teenuseid ning kiiresti kindlaks teha ja parandada probleeme.
Turunduslikud: Meie veebileht võib sisaldada reklaame. Need küpsised on selleks, et kasutajale näidatavad reklaamid oleksid relevantsed. Nendes küpsistes sisalduvat informatsiooni võidakse kasutada ka kolmanda-osapoole reklaamipakkujate poolt.
Funktsionaalsed: Need küpsised aitavad töötada mittehädavajalikel funktsioonidel nagu meedia esitamine ning sotsiaalmeedias info jagamine.
Eelistused: Need küpsised aitavad meil salvestada kasutaja seadistusi, et tagada parem ja kiirem kogemus tulevikus lehte uuesti külastades.

Järgnev nimekiri küpsistest on meie lehel kasutusel.

Kuidas ma saan muuta küpsiste eelistusi?

Kui te soovite hiljem oma küpsiste eelistusi muuta, saate seda teha läbi lehe ülasosas asuva nupu “Redigeeri eelistusi”  Lisaks saate erinevaid küpsistega seotud eelistusi määrata  oma brauseri seadistustes. Rohkem infot wikipedia.org, www.allaboutcookies.org.