Postitatud

Optrel Crystal 2.0

KAS SA USUD OMA SILMI!

Optrel on aastaid arendanud uusi tehnoloogiaid keevitajate nägemise kaitseks ja nüüd on nad tõesti saavutanud uue taseme keevitusmaskiga Crystal 2.0.
Tänu Crystal Lens tehnoloogiale on Optreli käes nüüd heleduse maailmarekord koos funktsioonidega, mis muudavad selle turul enim diskuteeritud uueks keevituskiivriks. Esimest korda elus saavad keevitajad tõetruu ja selge ülevaate oma töökeskkonnast. Saavutatud tase võrdub millegagi, mida keevitajad kirjeldavad „valgustatusena“. 

Heleduse tase 2.0 – see on absoluutne maailmarekord
Crystal 2.0 ületas LCD filterkasseti parima heledustaseme, mida kunagi on saavutatud. Valguse läbilaskvus mitteaktiivses olekus on nüüd 31 protsenti. Passiivne olek 2.0 võimaldab teil näha, mis toimub enne keevitusprotsessi, selle ajal ja pärast seda. 

True Color Optreli mõistes on midagi muud, kui seda seni on kogetud. Selle maski abil tunnete erinevuse nähtavates värvides kohe ära ja seda esimest silmapilgust. Värvitaju heledas olekus on peaaegu nagu läbipaistvast aknaklaasist vaatamine ja pimedas režiimis naudite üksikasjalikku ja suure kontrastsusega vaadet keevisvannile, mida pole kunagi varem nähtud. 

Täiuslikult funktsionaalne mask
See mask kohandub automaatselt muutuvate valgustingimustega. Autopiloodi abil on see lihtne ja lihtne. Mask ulatub tumedusest 4 kuni 12. Videviku funktsioon kohandub kiirete valgustuse muutustega ja kiiver reguleeritakse üles või alla + või – 2 tooni, et saavutada täiuslik vaade.

  • Tundlikkuse kontroll
  • Passiivses olekus 2.0
  • Autopiloodi funktsioon 4 – 12
  • 3 -aastane garantii pärast veebis registreerimist
  • True Color UV/IR filter võimaldab realistlikku värvitaju
Crystal video